A+ A A-
Narzędzia Logowanie
Zaloguj się albo

fb iconZaloguj przez Facebook
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Lajt-Mobilegk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/play2gk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/orange2gk-is-107.pnglink
«
»

T-Mobile partnerem rozgrywek e-sportowych ESL

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

T-Mobile podejmuje współpracę jako partner główny z ESL Mistrzostwami Polski. Rozgrywki obecnej edycji od kilku tygodni toczą się w Internecie, a ich zwieńczeniem będą finały, które odbędą się 29-30 kwietnia w katowickiej ESL Arenie.

Rozgrywki obecnej edycji od kilku tygodni toczą się w Internecie, a ich zwieńczeniem będą finały, które odbędą się 29-30 kwietnia w katowickiej ESL Arenie. W stolicy województwa śląskiego najlepsze drużyny League of Legends rywalizować będą o 80 000 złotych, zaś zespoły CS:GO o 70 000 złotych. Wszystkie pojedynki wyłaniające mistrzów w obu grach będą transmitowane w ESL.TV Polska.

Partnerem głównym zmagań został T-Mobile, dla którego nie jest to pierwsza współpraca z ESL Mistrzostwami Polski. Wcześniej ceniona marka wsparła finały 13. sezonu, które odbyły się w październiku ubiegłego roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Z uwagą śledzimy globalne trendy, zwłaszcza, jeśli dotyczą one technologii cyfrowych i społeczności wokół nich zgromadzonych. E-sport jest niewątpliwie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów w tej kategorii, gromadząc stale rosnącą rzeszę fanów. Funkcjonując w cyfrowej domenie i mając jako zobowiązanie motto „Life is for sharing” chcemy wspierać zaangażowane społeczności zgromadzonej także wokół gamingu – mówi Małgorzata Rybak - Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej w T-Mobile Polska.

T-Mobile w ramach współpracy zaproponuje wraz z ESL Polska dodatkowe aktywności wokół rozgrywek ligowych, skierowane do fanów i obserwatorów e-sportu. Operator najlepszej w kraju sieci przygotował też specjalną ofertę Internetu mobilnego z profesjonalnymi laptopami gamingowymi, której szczegóły przedstawi wkrótce.

Niezmiernie się cieszę, że T-Mobile z rozmachem wszedł w świat e-sportu i został partnerem ESL Mistrzostw Polski. Transmisje te cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników e-sportu, którzy jak pokazują badania są właśnie tą grupą użytkowników, którzy najszybciej adoptują nowinki technologiczne i oczekują szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu – mówi Rafał Pikiewicz, dyrektor zarządzający w ESL Polska.

Szczegóły na temat ESL Mistrzostw Polski dostępne są na oficjalnej stronie turnieju. W Polsce, podobnie jak na całym świecie e-sport znajduje się na fali wzrostowej. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi rozrywki. Szacuje się, że wartość rynku e-sportowego, która w 2016 roku oscylowała wokół 465 mln dolarów, w roku 2019 osiągnie 1,1 mld dolarów.

Źródło: Telix.pl

 

NEWSLETTER

  • Nokia 6
  • Nokia 5
  • Nokia 3310

REKLAMA

TESTY AKCESORIÓW

TESTY TELEFONÓW

WIDEO RECENZJE

ARTYKUŁY

POLECANE STRONY

eMag.pl
Kodano.pl
MediaMarkt.pl
Saturn.pl
Urwis.pl

PULUB NAS NA FACEBOOK'UCopyright (c) 2005-2017 by NokiaInfo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone