A+ A A-
Narzędzia Logowanie
Zaloguj się albo

fb iconZaloguj przez Facebook
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Lajt-Mobilegk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/play2gk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/orange2gk-is-107.pnglink
«
»

Prawa autorskie

Teksty, zdjęcia, programy zawarte w serwisie nokiainfo.pl podlegają ochronie praw autorskich (o ile nie napisano inaczej).

Wszystkie znaki towarowe użyte na stronach serwisu oraz forum należą do ich właścicieli. Kopiowanie lub przedruk bez wiedzy autora (przedruk - podania źródła) jest zabronione. Administrator zezwala na kopiowanie tekstów, zdjęć, programów jeżeli wyraźnie zaznaczono, iż taka możliwość istnieje. Część informacji wykorzystanych w serwisie jest autorstwa innych osób oraz tłumaczeniem obcojęzycznych tekstów, w takim wypadku nokiainfo.pl ma prawo do tłumaczenia tekstu, z zachowaniem praw autorskich. Ochronie nie podlegają notki prasowe zaczerpnięte z innych serwisów prasowych.

Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za działalność partnerów, dostawców usług dla nokiainfo.pl. Szczególnie za poprawność funkcjonowania usług SMS. Wszelkie kwestie sporne należy rozstrzygać bezpośrednio z operatorami tych serwisów. Ponadto redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku zastosowania opisów umieszczonych na łamach serwisu.

Korzystając z opisów zawartych w serwisie Użytkownik akceptuje w/w postanowienia.

NEWSLETTER

  • Nokia 6
  • Nokia 5
  • Nokia 3310

REKLAMA

TESTY AKCESORIÓW

TESTY TELEFONÓW

WIDEO RECENZJE

ARTYKUŁY

POLECANE STRONY

eMag.pl
Kodano.pl
MediaMarkt.pl
Saturn.pl
Urwis.pl

PULUB NAS NA FACEBOOK'UCopyright (c) 2005-2017 by NokiaInfo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone