A+ A A-
Narzędzia Logowanie
Zaloguj się albo

fb iconZaloguj przez Facebook
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Lajt-Mobilegk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/play2gk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/orange2gk-is-107.pnglink
«
»

Nokia Asha 305 to atrakcyjny telefon z obsługą dwóch kart SIM i funkcją Easy Swap, dzięki czemu użytkownik może maksymalnie wykorzystać możliwości urządzenia, zachowując przy tym kontrolę nad kosztami. Telefon wyposażono w jasny i kolorowy rezystancyjny ekran dotykowy WQVGA o przekątnej 3 cale oraz łączność Bluetooth.

Product Code czyli kod produktu to unikalny numer, który posiada każdy z telefonów. Występuje on pod baterią telefonu. Kod ten jest inny dla telefonów pochodzących ze sklepów Nokia a inny dla telefonów pochodzących od operatorów. Tak więc jeden model telefonu może mieć kilka a nawet kilkanaście kodów w zależności od kraju pochodzenia oraz brandingu.

1. Instalujemy program NSS (Nemesis Service Suite).

a) Podczas instalacji wybieramy (Virtual USB Device).

1. Ściągnij i zainstaluj pakiet Nokia Software Updater

2. Podłącz telefon komputera kablem USB, wybierz Tryb Nokia lub Tryb PC Suite.

3. Teraz odpalamy program NSU (Nokia Software Updater).

4. Po włączeniu programu, podłączamy telefon i klikamy (Start).

Cały światek technologiczny od dawna plotkował na temat Nokii N9. To pierwszy telefon z systemem operacyjny MeeGo, a jego design to nowa jakość w dziedzinie projektowania smartfonów. Obudowa typu unibody, czyli jednokawałkowa, zostałą wykonana z polikarbonatu - tworzywa sztucznego wysokiej jakości, o wiele bardziej odpornego na zadrapania i inne przygody niż plastik. Co więcej, telefon mamy do wyboru w oryginalnych, świeżych kolorach. Dla fanów klasyki jest też oczywiście czerń.

Nokia Lumia 800 to wyjątkowy smartfon. W technologicznym światku aż huczało od plotek na jej temat, jeszcze na długo przed oficjalną prezentacją. Sama jej premiera była zresztą jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń zeszłego roku. Nokia Lumia 800 jest wyjątkowa również z drugiego powodu. To model, którym fiński producent rozpoczyna zupełnie nowy okres w historii firmy, odchodząc w swoich smartfonach od Symbiana na rzecz Windows Phone. Z systemem tym Nokia wiąże spore nadzieje. Podkreśla to zresztą prezes  firmy - Stephen Elop określając Nokię 800 pierwszym prawdziwym telefonem z Windows Phone.

Flagowy smartfon Nokii, napakowany multimediami i jednym z najlepszych na rynku aparatów fotograficznych, to propozycja obok której trudno przejść obok. N8 budzi zaufanie od pierwszego spotkania. Jakość wykonania obudowy, stworzonej z aluminium i plastiku, stoi na najwyższym poziomie. Przyjemnie trzymać Nokię w dłoni, a dobre wrażenie potęgują pewnie działające przyciski. 3,5-calowy dotykowy ekran AMOLED zapewnia bardzo dobrą kolorystykę.

W artykule przedstawię jak przerobić normalny film bądź teledysk do naszego telefonu... Jakość jest niesamowita, także wiąże się to z tym, że teledysk 4 minutowy zajmuje około 3, 4 MB.

Instalacja:

1. Najpierw rozpakujcie wszystkie pliki... Pliki *.sis musicie przegrać na telefon oraz zainstalować...

2. Teraz instalujemy Smartmovie PC... Po instalacji proszę zainstalować jeszcze kodeki są też w zipie..

Artykuł pokazujący jak zmienić wygląd MENU czyli jak stworzyć własnego theme-a

Potrzebne programy:

Nokia 6600 - theme editor

Jeśli koniecznie chcemy "rozebrać" Nokie 6600, najpierw musimy zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia oraz wiedzę by bezpiecznie tego dokonać.

Potrzebne będą: Mały śrubokręt typu torx 6 oraz mały "szpikulec" do podważenia obudowy - coś podobnego jak na poniższej fotografii: (Wszystko to możecie kupić na allegro)

Artykuł dotyczy błędu pojawiającego się podczas wgrywania MP3 do telefonu Nokia 5510 w systemie Windows XP.
Gdy podłączamy telefon przez kabel USB, włączamy program dołączony do telefonu (Nokia Audio Manager), żeby wgrać sobie mp3, a tu pokazuje błąd... "Brakujący lub błędny menedżer urządzeń multimedialnych", "Nie można nawiązać komunikacji z urządzeniem przenośnym". Jednak są rozwiązania nawet 2.

Strona 1 z 30

NEWSLETTER

  • Nokia 6
  • Nokia 5
  • Nokia 3310

REKLAMA

TESTY AKCESORIÓW

TESTY TELEFONÓW

WIDEO RECENZJE

ARTYKUŁY

POLECANE STRONY

eMag.pl
Kodano.pl
MediaMarkt.pl
Saturn.pl
Urwis.pl

PULUB NAS NA FACEBOOK'UCopyright (c) 2005-2017 by NokiaInfo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone