A+ A A-
Narzędzia Logowanie
Zaloguj się albo

fb iconZaloguj przez Facebook
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Lajt-Mobilegk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/play2gk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/orange2gk-is-107.pnglink
«
»

Pulsar 590A

Oceń ten artykuł
(26 głosów)
Pulsar 590A Pulsar 590A

W nowym zestawie użytkownik dostaje dosyć dużo różnych elementów: słuchawki, stacje dokującą, adapter bluetooth podpinany do analogowego wyjścia na słuchawki, zasilacz, futerał, kabelek USB do uaktualniania firmare’u oraz kilka innych drobiazgów. Po wyjęciu tego wszystkiego z pudełka słuchawki oraz adapter bluetooth należy naładować. Trwa to kilka godzin i gdy kolorowe diody zmieniają kolor świecenia z czerwonego na niebieski urządzenia są gotowe do używania.

W pierwszej kolejności podpięliśmy słuchawki do analogowej wieży AIWA. Ponieważ słuchawki są fabrycznie sparowane z adapterem, transmisję muzyki można rozpocząć od razu. Jakość dźwięku jest dobra, chociaż - co nie powinno dziwić – lepsze efekty dadzą nam profesjonalne słuchawki przewodowe. Zasięg w których można używać słuchawek Plantronicsa wynosi ok. 5-10 metrów w zależności od specyfiki miejsca w którym ich używamy. Podczas słuchania muzyki zwykle udawało się przejść do pokoju obok bez pogorszenia parametrów muzyki. Gdy coraz bardziej oddalaliśmy się od adaptera lub telefonu, sygnał zaczął być przerywany i w końcu zanikał.
Słuchawki Pulsar można też połączyć z telefonem komórkowym. Dzięki wbudowanemu, wysuwanemu mikrofonowi mogą posłużyć nie tylko do słuchania muzyki a także do prowadzenia rozmów. Po sparowaniu słuchawek, zestaw gotowy jest do pracy. Aby cieszyć się wysoką jakością dźwięku, należy zwrócić uwagę czy posiadany telefon wspiera profil Advanced Audio Distribution Profile (A2 DP), czyli profil bluetooth wspierający przesyłanie muzyki stereo (są to np. takie modele jak Samsung E900, Samsung E770, Sonyericsson W900i). W przeciwnym wypadku jakość dźwięku będzie taka jak przy wykorzystaniu zwykłych zestawów słuchawkowych bluetooth służących do prowadzenia rozmów. Jeżeli dodatkowo telefon wspiera profil Audio/Video Remote Control Profile to przy pomocy słuchawek można sterować odtwarzaniem muzyki. W każdej chwili gdy podczas słuchania muzyki ktoś do nas zadzwoni, odtwarzanie jest przerywane i z Pulsara można korzystać do prowadzenia rozmowy. Funkcja ta działa zarówno podczas słuchania muzyki przesyłanej bezprzewodowo z telefonu jak i podczas słuchania muzyki ze źródła analogowego przesyłanej przy pomocy adaptera.Do zestawu plantronicsa dołączony jest również zwykły kabelek analogowy z wtyczkami, dzięki któremu ze słuchawek można korzystać „przewodowo” bez potrzeby wykorzystania połączenia bluetooth. Stacja ładująca została tak skonstruowana, że słuchawki kładzie się na niej w pozycji pionowej. Naładowane akumulatorki wystarczają na maksymalnie 10 godzin słuchania muzyki.

Podsumowując, Pulsar 590A to niezły gadżet dla miłośników muzyki, którzy chcą czegoś więcej niż dwóch małych słuchaweczek na kabelku, które wkłada się do ucha. Jakość dźwięku jest dobra a połączenie bezprzewodowe daje dużą swobodę poruszania się. Cena urządzenia w handlu detalicznym wynosi ok. 500 zł.

Autor: Marcin Horecki

Więcej w tej kategorii: « Jabra BT620s

NEWSLETTER

REKLAMA

TESTY AKCESORIÓW

TESTY TELEFONÓW

WIDEO RECENZJE

ARTYKUŁY

POLECANE STRONY

eMag.pl
Kodano.pl
MediaMarkt.pl
Saturn.pl
Urwis.pl

PULUB NAS NA FACEBOOK'UCopyright (c) 2005-2017 by NokiaInfo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone