A+ A A-
Narzędzia Logowanie
Zaloguj się albo

fb iconZaloguj przez Facebook
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Lajt-Mobilegk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/play2gk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/orange2gk-is-107.pnglink
«
»

Richard Branson: szef Virgin Mobile przyjeżdża do Polski

Oceń ten artykuł
(48 głosów)

Richard Branson - miliarder słynący z nietypowego podejścia do biznesu i charakterystycznego zarostu, przyjeżdża do Polski, aby wspierać działalność nowego operatora komórkowego – Virgin Mobile Polska.

Grupa Virgin to międzynarodowa grupa inwestycyjna działająca pod jedną z bardziej znanych i wartościowych marek na świecie. Założona w 1970 roku przez Richarda Bransona odnosi liczne sukcesy i znakomite wyniki biznesowe w wielu różnorakich branżach: od telefonii komórkowej i mediów, poprzez transport, turystykę i podróże, usługi finansowe, hotelarstwo, zdrowie i fitness, aż po technologie odnawialne i turystykę kosmiczną. Grupę Virgin tworzy ponad 400 firm na całym świecie, które zatrudniają ponad 50 tysięcy pracowników w 35 krajach. Łączne przychody Grupy Virgin w 2011 r. przekroczyły poziom 13 miliardów funtów brytyjskich (GBP), co stanowi ok. 20 miliardów dolarów.

Virgin Mobile jest pionierem wśród operatorów wirtualnych. Marka aktualnie obecna jest na dziewięciu rynkach. Filozofią Virgin Mobile w każdym kraju jest hasło „Be the Customer Champion!”, czyli bycie najchętniej wybieranym operatorem ze względu na jakość obsługi klientów oraz atrakcyjną i innowacyjną ofertę.

Virgin Mobile Polska oferuje usługi prepaid wraz z ofertą doładowań kont 50% ekstra dla każdego i darmowym dostępem do internetu do końca 2012 r. Konto każdego użytkownika sieci Virgin Mobile Polska jest ważne 365 dni dla połączeń wychodzących i 425 dni w przypadku połączeń przychodzących.

Źródło: Telix.pl

 

NEWSLETTER

  • Nokia 6
  • Nokia 5
  • Nokia 3310

REKLAMA

TESTY AKCESORIÓW

TESTY TELEFONÓW

WIDEO RECENZJE

ARTYKUŁY

POLECANE STRONY

eMag.pl
Kodano.pl
MediaMarkt.pl
Saturn.pl
Urwis.pl

PULUB NAS NA FACEBOOK'UCopyright (c) 2005-2017 by NokiaInfo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone