A+ A A-
Narzędzia Logowanie
Zaloguj się albo

fb iconZaloguj przez Facebook
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Lajt-Mobilegk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/play2gk-is-107.jpglink
https://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/orange2gk-is-107.pnglink
«
»

Nokia Audio Manager - Windows XP

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nokia 5510 Nokia 5510

Artykuł dotyczy błędu pojawiającego się podczas wgrywania MP3 do telefonu Nokia 5510 w systemie Windows XP.
Gdy podłączamy telefon przez kabel USB, włączamy program dołączony do telefonu (Nokia Audio Manager), żeby wgrać sobie mp3, a tu pokazuje błąd... "Brakujący lub błędny menedżer urządzeń multimedialnych", "Nie można nawiązać komunikacji z urządzeniem przenośnym". Jednak są rozwiązania nawet 2.

1 sposób to dostosowanie programu Nokia Audio Manager do systemu Windows XP
2 sposób to zastąpienie programu innym

A więc zaczynamy:

1 sposób:
Instalujemy program Nokia Audio Manager, po zainstalowaniu programu restartujemy komputer. Teraz podłączamy telefon pod kabel USB, w momencie podłączenia telefonu, komputer zacznie szukać sterowników, teraz należy włożyć płytę którą dostaliśmy od producenta i pokazujemy, że masz szukać na dysku CD-ROM. Po instalacji sterowników, robimy reset komputera.

Telefon po restarcie musi być podłączony, jeśli tak to to zaczynamy: Start -> Panel Sterowania -> System. Wybieramy zakładkę sprzęt, wchodzimy do menedżera urządzeń. Przechodzimy do pozycji kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej. Prawym przyciskiem myszki, klikamy na "Masowe urządzenie magazynujące USB i wybieramy z Menu "Aktualizuj Sterownik". Przed naszymi oczami ukaże się kreator, wybieramy tam opcję "Zainstaluj z listy lub ... i przechodzimy dalej... W kolejnym oknie, które nam się ukaże wybieramy opcję "Nie wyszukuj, wybiorę .. i przechodzimy dalej.

Wyświetla nam się lista, na której szukamy Nokia 5510, powinno nam się pokazać ostrzeżenie, że sterownik nie uzyskał logo Windows XP ;) Wybieramy opcję "Mimo to kontynuuj. Kiedy instalacja dobiegnie końca i klikniemy "Zakończ" powinien otworzyć się "Kreator" znajdowania nowego sprzętu, i znów pokaże się nam "Zainstaluj z listy lub ..." i przechodzimy dalej. Teraz wybieramy opcję "Nie wyszukuj, wybiorę ... i znów przechodzimy dalej. Wyświetli się lista na której szukamy "Audio Device Interface" i przechodzimy dalej. Teraz rozpoczyna się instalacja sterownika, czekamy aż skończy się instalować, robimy reset komputera i już możemy używać do woli naszego "Nokia Audio Manager" w Windowsie XP.

2 sposób:
Ściągamy program, który zastąpi nam "Nokia Audio Manager" nazywa się "Another Audio Manager" (Obsługa programu jest bardzo prosta), przed włączeniem programu podłącz telefon Nokia 5510 pod kabel USB.

Pliki do pobrania
Another Audio Manager

NEWSLETTER

REKLAMA

TESTY AKCESORIÓW

TESTY TELEFONÓW

WIDEO RECENZJE

ARTYKUŁY

POLECANE STRONY

eMag.pl
Kodano.pl
MediaMarkt.pl
Saturn.pl
Urwis.pl

PULUB NAS NA FACEBOOK'UCopyright (c) 2005-2017 by NokiaInfo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone