A+ A A-
Narzędzia Logowanie
Zaloguj się albo

fb iconZaloguj przez Facebook
http://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Lajt-Mobilegk-is-107.jpglink
http://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/play2gk-is-107.jpglink
http://nokiainfo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/orange2gk-is-107.pnglink
«
»

Nokia 6760 slide

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Nokia 6760 slide Nokia 6760 slide

Nokia 6760 slide to urządzenie z wysuwaną klawiaturą QWERTY zoptymalizowane pod kątem korzystania z serwisów społecznościowych. Telefon stworzony został dla osób, które chcą mieć szybki i łatwy dostęp do swoich ulubionych serwisów, takich jak Facebook, MySpace lub Twitter, a także poczty e-mail na kontach Ovi Mail, Gmail, Yahoo! Mail, Hotmail oraz tysięcy innych usługodawców.

Konfiguracja istniejącego już konta w urządzeniu Nokia 6760 slide jest prosta. By uzyskać dostęp do swoich maili w telefonie wystarczy podanie adresu e-mail i hasła.

Ponadto dzięki usłudze Nokia Messaging wszystkie wiadomości są dostępne w trybie push, a więc na bieżąco. Z Nokia 6760 slide korzystanie z komunikatorów nie wymaga już komputera, ponieważ urządzenie daje szybki dostęp do usług Google Talk i Windows Live.

Oprócz opcji przesyłania wiadomości Nokia 6760 slide wyróżnia się wbudowanym modułem A-GPS z trójwymiarowymi punktami orientacyjnymi oraz mapą terenową.

Telefon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela. Nagrywanie filmów o rozdzielczości do 320 x 240 pikseli (CIF) i z szybkością do 15 klatek na sekundę.

 

Więcej w tej kategorii: Nokia N900 »

NEWSLETTER

REKLAMA

TESTY AKCESORIÓW

TESTY TELEFONÓW

WIDEO RECENZJE

ARTYKUŁY

POLECANE STRONY

eMag.pl
Kodano.pl
MediaMarkt.pl
Saturn.pl
Urwis.pl

PULUB NAS NA FACEBOOK'UCopyright (c) 2005-2017 by NokiaInfo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone